KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 29.08.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.07.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ591-620, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 tulokset!
2. Helppo A 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 22.07.2019 klo 12.19

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Over-Clover VH18-031-0350
2. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574 
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326 
4. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636 
5. Kida (VRL-08368) - Aeronspark Celyn 
6. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
7. Elli L. (VRL-14207) - Jädelmä VH18-018-1296
8. Nintsu (VRL-01851) - Lust for Blood MPB VH17-023-0073
9. Nintsu (VRL-01851) - Dawnfrost MPB VH17-023-0076
10. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
11. sarqquu (VRL-04374) - Smooth Criminal VH19-029-0075
12. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
15. Nintsu (VRL-01851) - Silmarillion MPB VH17-023-0072
16. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
17. Elli L. (VRL-14207) - Kievarinkujan Tähtikuvio VH19-018-0312
18. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Shanelle VH19-018-0233
19. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
20. Kida (VRL-08368) - Haavelaakson Romeo
21. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
22. Elli L. (VRL-14207) - Ruskavaaran Tositumma VH17-018-2280
23. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001
24. Viixi (VRL-13923) - Lupsakan Korpraali VH19-018-0595
25. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Taikatemppu VH19-018-0592
26. sarqquu (VRL-04374) - Bellatrix VH19-039-0002
27. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
29. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Melonia VH19-025-0007
30. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Viixi (VRL-13923) - Vennamon Eutanasia VH13-018-0391 
2. Elli L. (VRL-14207) - Jädelmä VH18-018-1296 
3. sarqquu (VRL-04374) - Bellatrix VH19-039-0002 
4. Kida (VRL-08368) - Aeronspark Celyn 
5. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589 
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
7. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Melonia VH19-025-0007
8. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
9. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001
10. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
11. jabberjinx (VRL-13570) - Nakrojos SQ8 VH18-012-0326
12. Elli L. (VRL-14207) - Ruskavaaran Tositumma VH17-018-2280
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
14. Nintsu (VRL-01851) - Battleborn Dael VH17-022-0047
15. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
16. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kiristyskauppa VH19-018-0656
17. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Over-Clover VH18-031-0350
18. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
19. Nintsu (VRL-01851) - Flintheart Gloomgold MPB VH17-023-0060
20. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
21. Nintsu (VRL-01851) - Surprisingly MPB VH17-023-0074
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
23. sarqquu (VRL-04374) - Smooth Criminal VH19-029-0075
24. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
27. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
28. Kida (VRL-08368) - Haavelaakson Romeo
29. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
30. Elli L. (VRL-14207) - Kievarinkujan Tähtikuvio VH19-018-0312