KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 25.08.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.07.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ591-620, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 tulokset!
2. Helppo A 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 22.07.2019 klo 12.19

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001 
2. Nintsu (VRL-01851) - Silmarillion MPB VH17-023-0072 
3. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600 
4. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234 
5. Elli L. (VRL-14207) - Kievarinkujan Tähtikuvio VH19-018-0312 
6. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
7. Kida (VRL-08368) - Aeronspark Celyn
8. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Taikatemppu VH19-018-0592
9. Nintsu (VRL-01851) - Dawnfrost MPB VH17-023-0076
10. Nintsu (VRL-01851) - Lust for Blood MPB VH17-023-0073
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Shanelle VH19-018-0233
13. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
14. sarqquu (VRL-04374) - Bellatrix VH19-039-0002
15. sarqquu (VRL-04374) - Smooth Criminal VH19-029-0075
16. Elli L. (VRL-14207) - Ruskavaaran Tositumma VH17-018-2280
17. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Melonia VH19-025-0007
18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
19. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Over-Clover VH18-031-0350
20. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
21. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
23. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
24. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
25. Viixi (VRL-13923) - Lupsakan Korpraali VH19-018-0595
26. Kida (VRL-08368) - Haavelaakson Romeo
27. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
28. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
29. Elli L. (VRL-14207) - Jädelmä VH18-018-1296
30. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574 
2. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573 
3. Elli L. (VRL-14207) - Kievarinkujan Tähtikuvio VH19-018-0312 
4. Nintsu (VRL-01851) - Surprisingly MPB VH17-023-0074 
5. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589 
6. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
8. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Melonia VH19-025-0007
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
10. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
11. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kiristyskauppa VH19-018-0656
12. sarqquu (VRL-04374) - Smooth Criminal VH19-029-0075
13. Viixi (VRL-13923) - Vennamon Eutanasia VH13-018-0391
14. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
15. Kida (VRL-08368) - Haavelaakson Romeo
16. Kida (VRL-08368) - Aeronspark Celyn
17. sarqquu (VRL-04374) - Bellatrix VH19-039-0002
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
19. jabberjinx (VRL-13570) - Nakrojos SQ8 VH18-012-0326
20. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
21. Nintsu (VRL-01851) - Battleborn Dael VH17-022-0047
22. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
23. Nintsu (VRL-01851) - Flintheart Gloomgold MPB VH17-023-0060
24. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
25. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Over-Clover VH18-031-0350
26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
27. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001
28. Elli L. (VRL-14207) - Jädelmä VH18-018-1296
29. Elli L. (VRL-14207) - Ruskavaaran Tositumma VH17-018-2280
30. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154