KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 14.08.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.07.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ591-620, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 tulokset!
2. Helppo A 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 22.07.2019 klo 12.19

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326 
2. Nintsu (VRL-01851) - Silmarillion MPB VH17-023-0072 
3. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Over-Clover VH18-031-0350
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329 
5. sarqquu (VRL-04374) - Smooth Criminal VH19-029-0075 
6. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001
7. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
9. Kida (VRL-08368) - Haavelaakson Romeo
10. Elli L. (VRL-14207) - Ruskavaaran Tositumma VH17-018-2280
11. Viixi (VRL-13923) - Epäpyhä Herttua VH19-018-0672
12. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
13. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
14. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Taikatemppu VH19-018-0592
15. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
16. Nintsu (VRL-01851) - Dawnfrost MPB VH17-023-0076
17. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
18. Kida (VRL-08368) - Aeronspark Celyn
19. Elli L. (VRL-14207) - Kievarinkujan Tähtikuvio VH19-018-0312
20. sarqquu (VRL-04374) - Bellatrix VH19-039-0002
21. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
23. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
24. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
25. Viixi (VRL-13923) - Lupsakan Korpraali VH19-018-0595
26. Nintsu (VRL-01851) - Lust for Blood MPB VH17-023-0073
27. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Melonia VH19-025-0007
28. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
29. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Shanelle VH19-018-0233
30. Elli L. (VRL-14207) - Jädelmä VH18-018-1296 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. sarqquu (VRL-04374) - Bellatrix VH19-039-0002 
2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529 
3. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628 
4. Nintsu (VRL-01851) - Surprisingly MPB VH17-023-0074 
5. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589 
6. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kiristyskauppa VH19-018-0656
7. sarqquu (VRL-04374) - Mironov VH19-039-0001
8. sarqquu (VRL-04374) - Smooth Criminal VH19-029-0075
9. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
10. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
11. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
12. Elli L. (VRL-14207) - Jädelmä VH18-018-1296
13. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
16. Nintsu (VRL-01851) - Battleborn Dael VH17-022-0047
17. Elli L. (VRL-14207) - Kievarinkujan Tähtikuvio VH19-018-0312
18. Nintsu (VRL-01851) - Flintheart Gloomgold MPB VH17-023-0060
19. Kida (VRL-08368) - Haavelaakson Romeo
20. Elli L. (VRL-14207) - Ruskavaaran Tositumma VH17-018-2280
21. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
22. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Melonia VH19-025-0007
23. Viixi (VRL-13923) - Vennamon Eutanasia VH13-018-0391
24. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Over-Clover VH18-031-0350
25. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
27. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
28. Kida (VRL-08368) - Aeronspark Celyn
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
30. jabberjinx (VRL-13570) - Nakrojos SQ8 VH18-012-0326