KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 18.08.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.07.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ561-590, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 tulokset!
2. Helppo A 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 21.07.2019 klo 11.35

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Sussu (VRL-12636) - Tähdelmä VH17-018-065 
2. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 
3. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600 
4. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow 
5. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi 
6. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Tähtivimma VH17-018-1221
7. Knipse (VRL-14657) - Askari VH04-044-9494
8. Natalia (VRL-05175) - Hornanhovin Vaniljavalhe
9. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino
10. Sussu (VRL-12636) - Tuiskulan Ritari VH17-018-0002
11. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
13. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
14. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222
15. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
16. enna (VRL-14704) - Kohtalonkauppa VH19-018-0108
17. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
18. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
19. Sussu (VRL-12636) - Zinaida
20. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
21. meea (VRL-09844) - Kaunon Nonparelli VH17-018-1643
22. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992
23. Kida (VRL-08368) - Aeronspark Celyn
24. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
25. enna (VRL-14704) - Kahmon Kultapiru VH18-018-0992
26. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Kevätjekku VH17-018-1205
27. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Melonia VH19-025-0007
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
29. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. meea (VRL-09844) - Sippolan Elviira VH16-018-2338 
2. Knipse (VRL-14657) - Shawdow Selena VH18-031-0492
3. meea (VRL-09844) - Hattuvaaran Elvi VH16-018-2609 
4. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
5. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 
6. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725
7. enna (VRL-14704) - Vappulan Muskotti VH19-018-0454
8. enna (VRL-14704) - Korpikotka VH19-018-0612
9. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
10. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
11. Sussu (VRL-12636) - Hentohelmililja VH18-018-1127
12. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681
13. Natalia (VRL-05175) - Hornanhovin Vaniljavalhe
14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
15. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
16. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi
17. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
18. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
19. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
20. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Rosinja VH18-018-1364
21. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
22. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Melonia VH19-025-0007
23. Miia Maria (VRL-10382) - Nyyrikki VH18-018-1821
24. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
25. meea (VRL-09844) - Lumen Leevi VH16-018-1829
26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
27. Kida (VRL-08368) - Aeronspark Celyn
28. Knipse (VRL-14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156
29. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
30. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino