KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 09.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.03.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ521-530, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TT
2. Helppo A 30/30 TT

Kutsu päivitetty 20.03.2018 klo 13.46

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002 
2. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651 
3. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 
5. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
6. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin
7. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
8. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
9. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
10. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
11. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
13. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
15. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
17. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
18. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
19. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
20. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
21. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
22. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
23. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
24. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
25. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
27. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
28. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
29. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
30. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165 
2. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
3. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
4. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213 
5. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017 
6. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
9. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
10. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
11. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
12. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
16. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
17. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
18. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
19. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
20. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
21. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
22. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
23. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
24. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
25. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
26. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
28. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin
30. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007