KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 08.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.03.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ521-530, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TT
2. Helppo A 30/30 TT

Kutsu päivitetty 20.03.2018 klo 13.46

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia 
2. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 
3. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017 
4. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250 
5. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
7. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
8. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
9. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
11. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin
12. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
13. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
14. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
15. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
16. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
17. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
18. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
19. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
21. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
22. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
23. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
24. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
25. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
27. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
28. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
29. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
30. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 
2. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250 
3. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
4. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007 
5. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin 
6. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
7. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
8. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
9. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
10. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
11. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
12. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
13. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
14. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
17. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
18. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
22. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
23. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
24. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
26. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
27. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
28. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173