KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 07.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.03.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ521-530, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TT
2. Helppo A 30/30 TT

Kutsu päivitetty 20.03.2018 klo 13.46

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 
2. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144 
4. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165 
5. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214 
6. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
7. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
8. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
9. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
10. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
11. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
12. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
13. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
14. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
15. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
16. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
17. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
18. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
19. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
20. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
21. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
22. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
23. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
24. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
25. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
26. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
27. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin
28. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
30. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
2. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213 
3. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651 
4. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 
5. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 
6. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
8. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
9. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
11. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
12. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
13. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin
14. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
15. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
16. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
17. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
18. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
19. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
20. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
22. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
23. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
24. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
25. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
26. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
27. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
28. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
29. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173