KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 06.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.03.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ521-530, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TT
2. Helppo A 30/30 TT

Kutsu päivitetty 20.03.2018 klo 13.46

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002 
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165 
3. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 
4. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168 
5. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213 
6. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
7. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
8. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
9. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
10. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
12. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
13. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
14. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
15. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
16. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
17. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
18. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
19. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
20. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
21. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
22. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
23. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
24. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
25. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
26. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin
30. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144 
3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168 
4. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213 
5. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120 
6. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
9. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
10. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
11. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
12. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
13. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
14. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
15. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
16. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
17. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
19. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
20. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
21. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
22. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
24. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin
25. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
26. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
27. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
28. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
29. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
30. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713