KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 05.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.03.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ521-530, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TT
2. Helppo A 30/30 TT

Kutsu päivitetty 20.03.2018 klo 13.46

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan 
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166 
3. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214 
4. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250 
5. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173 
6. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
9. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
10. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
11. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
12. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
14. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
15. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
16. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
17. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
18. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
19. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
20. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
21. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
22. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
23. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
25. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
26. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin
27. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
28. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
29. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
30. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 
2. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin 
3. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
4. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214 
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168 
6. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
8. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
9. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
11. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
12. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
13. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
14. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
15. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
16. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
17. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
19. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
20. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
21. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
22. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
24. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
25. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
28. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
29. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
30. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002