KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 04.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.03.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ521-530, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TT
2. Helppo A 30/30 TT

Kutsu päivitetty 20.03.2018 klo 13.46

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165 
2. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144 
4. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166 
5. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
6. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin
7. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
8. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
9. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
10. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
12. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
13. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
14. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
15. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
16. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
17. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
18. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
19. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
21. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
22. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
23. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
25. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
26. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
27. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
28. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
29. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
30. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144 
2. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi 
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 
4. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
5. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214 
6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
8. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
9. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
10. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
11. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
12. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
13. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
14. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
15. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
17. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
18. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
19. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
20. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
21. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
22. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
23. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
24. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
25. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
26. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
27. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
28. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
29. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
30. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin