KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 03.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.03.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ521-530, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TT
2. Helppo A 30/30 TT

Kutsu päivitetty 20.03.2018 klo 13.46

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli 
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166 
3. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007 
4. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 
6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
8. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
9. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
10. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
11. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
13. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
14. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
15. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
16. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
17. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
18. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin
19. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
20. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
21. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
22. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
23. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
24. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
25. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
26. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
28. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
29. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
30. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120 
2. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214 
3. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173 
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 
5. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
6. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
7. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
9. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
10. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
11. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
12. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
13. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin
14. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
16. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
17. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
18. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
19. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
20. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
21. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
22. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
23. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
24. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
25. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
26. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
27. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
28. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
29. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
30. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi