KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 02.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.03.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ521-530, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TT
2. Helppo A 30/30 TT

Kutsu päivitetty 20.03.2018 klo 13.46

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
2. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651 
3. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin 
4. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 
5. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214 
6. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
7. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
8. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
9. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
10. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
11. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
12. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
13. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
15. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
16. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
17. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi
18. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
19. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
20. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
22. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
23. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
24. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168
25. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
26. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
27. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
28. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
29. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
30. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214 
2. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan 
3. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin 
4. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173 
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tähtitanssi VH19-018-0168 
6. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
9. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
11. Jenny (VRL-12948) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
12. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kiarella VH18-018-1651
13. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
14. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005
15. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
16. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
17. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
18. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
19. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
20. Mirkku (VRL-13753) - Hilipitappi VH19-018-0250
21. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
22. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
23. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165
24. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
25. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166
27. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002
28. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
29. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
30. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi