KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 10.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ511-520, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 20.02.2019 klo 19.29

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
2. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä 
3. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120 
4. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144 
5. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040 
6. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
7. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
8. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
9. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
10. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
12. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
13. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
14. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
15. Nenna (VRL-02377) - Helmiahon Lumilaakeri VH17-018-0791
16. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Hupiukko VH18-018-1835
17. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
18. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
19. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
20. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
22. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
23. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
24. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
25. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
26. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
27. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
28. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049
29. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213 
2. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 
3. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
4. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 
5. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
6. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
7. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
8. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
9. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
11. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
12. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
13. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
14. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049
15. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
17. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
18. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
19. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
20. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
22. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
23. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Tinapiru VH19-018-0075
24. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Viksteri VH18-018-2068
25. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
26. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
27. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
28. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173