KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 09.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ511-520, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 20.02.2019 klo 19.29

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
2. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
4. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
5. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053 
6. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
7. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
8. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
9. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
10. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
11. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
12. Nenna (VRL-02377) - Helmiahon Lumilaakeri VH17-018-0791
13. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
15. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Hupiukko VH18-018-1835
16. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049
17. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
18. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
19. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
20. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
21. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
22. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
23. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
24. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
25. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
27. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
28. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
29. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
30. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Tinapiru VH19-018-0075 
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152 
3. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan 
4. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005 
5. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard 
6. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
7. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
8. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
11. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Viksteri VH18-018-2068
12. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
13. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
14. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
15. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
16. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049
17. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
18. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
19. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
20. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
21. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
22. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
23. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
24. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
25. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
26. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
27. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
28. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
29. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144