KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 08.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ511-520, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 20.02.2019 klo 19.29

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Hupiukko VH18-018-1835 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
3. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011 
4. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen 
5. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia 
6. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
7. Nenna (VRL-02377) - Helmiahon Lumilaakeri VH17-018-0791
8. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049
9. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
11. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
12. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
13. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
16. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
17. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
18. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
19. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
20. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
21. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
22. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
24. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
25. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
26. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
27. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
28. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
29. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
30. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173 
2. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
4. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040 
5. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
6. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
7. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
8. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
9. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
10. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Tinapiru VH19-018-0075
11. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
12. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049
13. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
14. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
15. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
16. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
17. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
18. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
19. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
20. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
21. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
22. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
23. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
25. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
26. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
27. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Viksteri VH18-018-2068
28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
30. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935