KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 07.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ511-520, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 20.02.2019 klo 19.29

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
2. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick 
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
4. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen 
5. Nenna (VRL-02377) - Helmiahon Lumilaakeri VH17-018-0791 
6. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
7. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
8. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
9. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
10. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
11. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
15. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Hupiukko VH18-018-1835
16. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
17. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
18. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
19. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
20. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049
21. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
22. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
23. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
24. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
25. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
27. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
28. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120 
2. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
3. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049 
4. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia 
5. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005 
6. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
7. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
8. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
9. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Tinapiru VH19-018-0075
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
11. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
13. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
14. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
15. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
16. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
18. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
19. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
20. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
22. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
23. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
24. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
25. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
26. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
27. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
28. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
29. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Viksteri VH18-018-2068
30. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935