KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 04.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ511-520, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 20.02.2019 klo 19.29

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040 
2. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144 
4. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049 
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
6. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
7. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
8. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
9. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
10. Nenna (VRL-02377) - Helmiahon Lumilaakeri VH17-018-0791
11. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
14. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
15. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
16. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Hupiukko VH18-018-1835
17. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
19. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
20. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
21. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
22. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
23. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
24. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
25. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
26. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
27. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
28. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
29. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
30. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040 
2. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214 
3. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
4. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049 
5. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 
6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
7. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
8. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
9. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
10. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
11. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
13. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
14. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
15. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
16. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
17. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
18. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
19. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
21. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
22. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
23. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
24. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
25. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Tinapiru VH19-018-0075
26. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
27. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Viksteri VH18-018-2068
28. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
29. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
30. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152