KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 03.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ511-520, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 20.02.2019 klo 19.29

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
2. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
3. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
4. Nenna (VRL-02377) - Helmiahon Lumilaakeri VH17-018-0791 
5. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
6. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
7. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
8. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
9. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Hupiukko VH18-018-1835
10. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
13. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
14. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
15. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
16. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
17. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
18. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049
19. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
20. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
21. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
22. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
23. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
24. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
25. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
26. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
27. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
28. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
29. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
30. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213 
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
3. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
4. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015 
5. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard 
6. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
7. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049
8. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
9. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
11. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
12. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
13. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
14. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
15. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
16. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
17. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
18. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
19. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
20. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
21. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
22. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
23. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Viksteri VH18-018-2068
24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
25. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
26. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
27. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
28. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
30. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Tinapiru VH19-018-0075