KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 02.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ511-520, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 20.02.2019 klo 19.29

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan 
2. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053 
3. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213 
4. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
5. Nenna (VRL-02377) - Helmiahon Lumilaakeri VH17-018-0791 
6. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
7. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015
9. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
12. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Hupiukko VH18-018-1835
13. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
14. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
15. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
16. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
17. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
18. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
19. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
20. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
21. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
22. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
23. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
24. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
25. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
26. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
27. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
29. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
30. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144 
3. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005 
4. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard 
5. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161 
6. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049
7. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
8. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
9. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
10. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
11. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
13. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
14. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
16. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
17. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
19. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
20. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
22. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
23. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
24. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
25. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Viksteri VH18-018-2068
26. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
27. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
28. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
29. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Tinapiru VH19-018-0075
30. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005