KRJ Kouluratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 01.03.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ511-520, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 20.02.2019 klo 19.29

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick 
2. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 
3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152 
4. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144 
5. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen 
6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
7. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049
8. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
9. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Hupiukko VH18-018-1835
10. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
11. Nenna (VRL-02377) - Helmiahon Lumilaakeri VH17-018-0791
12. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
13. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035
14. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
15. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
16. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
17. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
18. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
19. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005
20. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
21. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
22. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
23. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
25. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
26. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
27. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
28. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
29. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
30. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan 
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015 
3. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
4. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
5. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Malla VH18-018-2049 
6. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
7. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053
8. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
9. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
10. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Viksteri VH18-018-2068
11. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Hirmuhurja VH18-018-0144
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
14. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Tinapiru VH19-018-0075
15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173
16. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
17. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick
18. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
19. Mirkku (VRL-13753) - Vaurin Willitiikeri VH17-018-2120
20. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152
21. Layda (VRL-14488) - A.D. Baltic Spirit VH13-025-0040
22. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
23. Layda (VRL-14488) - Vinhan Seraphina VH17-024-0006
24. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
25. Kida (VRL-08368) - Kaihon Kuuvalssi VH18-018-2005
26. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
27. Layda (VRL-14488) - Mörkövaaran Karkkikingi VH17-018-1161
28. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
29. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino