KRJ Kouluratsastuskilpailut 26.07.2018


Kilpailupäivä: 26.07.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ451-480, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 11.06.2018 klo 15.58

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Hopewood Daffodil VH18-035-0094 
2. Shannon. (VRL-05645) - Piaseczno z Trze VH14-003-0355 
3. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095 
4. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
5. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Batman 
6. JP (VRL-01948) - Hopewood Finesse
7. Milma (VRL-14149) - Vanttuusta VH15-018-1625
8. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
9. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
10. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Havuhukka VH18-018-0932
12. Anniina N. (VRL-09182) - Kas-Pian VH17-018-1393
13. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Venla VH15-018-2425
14. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti VH18-018-1162
15. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
16. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225
17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
18. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
19. melba (VRL-05772) - Villahaan Mikki VH15-018-0237
20. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048
21. Kida (VRL-08368) - Pencalow Livia VH18-023-0035
22. Hapero (VRL-06115) - Runon Tuhka VH18-018-0908
23. tvisha (VRL-01671) - Kalman Linnanritari VH18-018-1143
24. Catia (VRL-00801) - Adinan Sarviapila VH18-018-1118
25. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Ophelia
26. melba (VRL-05772) - Verkun Tuutu VH14-018-2045
27. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Juhannusprinsessa
28. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Poppy
30. JP (VRL-01948) - Briar Rose of Castlemore 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Hapero (VRL-06115) - Runon Tuhka VH18-018-0908 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Juhannusprinsessa 
3. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Batman 
4. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Havuhukka VH18-018-0932 
6. tvisha (VRL-01671) - Runon Pitsirölli VH18-018-1141
7. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
9. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
10. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
11. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
12. Hapero (VRL-06115) - Kaunon Wissi VH18-018-1048
13. melba (VRL-05772) - Verkun Tuutu VH14-018-2045
14. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225
15. Liia (VRL-11284) - Hopewood Daffodil VH18-035-0094
16. melba (VRL-05772) - Villahaan Mikki VH15-018-0237
17. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
18. JP (VRL-01948) - Briar Rose of Castlemore
19. Anniina N. (VRL-09182) - Kas-Pian VH17-018-1393
20. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061
21. Shannon. (VRL-05645) - Piaseczno z Trze VH14-003-0355
22. Milma (VRL-14149) - Vanttuusta VH15-018-1625
23. Kida (VRL-08368) - Pencalow Livia VH18-023-0035
24. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena
26. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Ophelia
27. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Venla VH15-018-2425
28. JP (VRL-01948) - Hopewood Poppy
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Finesse
30. Catia (VRL-00801) - Jeilin Taikahilla VH18-018-0940