KRJ Kouluratsastuskilpailut 22.06.2018


Kilpailupäivä: 22.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034 
2. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255 
3. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
4. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
5. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
6. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
7. Paige (VRL-14685) - Jughead
8. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
9. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
10. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
11. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271
13. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
14. Paige (VRL-14685) - Enigma
15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
16. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
18. Paige (VRL-14685) - Idelle
19. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
20. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
21. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
22. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
23. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
24. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
25. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
26. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
27. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
28. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
29. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin 
3. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja 
4. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094 
6. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
7. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
8. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
9. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
10. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
11. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
12. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
14. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
16. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
17. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
18. Paige (VRL-14685) - Enigma
19. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
20. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
21. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
22. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
23. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
24. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
25. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227
26. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
28. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
29. Paige (VRL-14685) - Jughead
30. Paige (VRL-14685) - Idelle 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
2. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri 
3. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa 
4. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina 
5. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
6. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
7. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191
8. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
9. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
10. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
11. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
12. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
14. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
15. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
16. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
17. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
18. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
19. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
21. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
22. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
23. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
24. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
25. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
26. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
27. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493
29. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620
30. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta 
2. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223 
3. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa 
4. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu 
5. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
7. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
9. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
10. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
11. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
12. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
13. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
14. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
15. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
16. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
17. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
18. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
19. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
20. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
22. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
23. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
24. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
25. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
26. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
27. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
28. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
29. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
30. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri