KRJ Kouluratsastuskilpailut 21.06.2018


Kilpailupäivä: 21.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018 
2. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö 
3. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli 
4. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja 
5. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173 
6. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
7. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
8. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271
10. Paige (VRL-14685) - Enigma
11. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
12. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
13. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
14. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
15. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
16. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
18. Paige (VRL-14685) - Jughead
19. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
20. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
22. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
23. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
24. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
25. Paige (VRL-14685) - Idelle
26. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
27. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
28. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
29. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
30. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
2. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207 
3. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
4. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 
5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094 
6. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
8. Paige (VRL-14685) - Enigma
9. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
10. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
11. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
13. Paige (VRL-14685) - Jughead
14. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
16. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
17. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
18. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
19. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
20. Paige (VRL-14685) - Idelle
21. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
22. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
23. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
24. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
25. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
26. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
27. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
29. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
30. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
2. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
3. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242 
4. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647 
5. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta 
6. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
8. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
9. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
10. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191
11. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
12. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
13. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
14. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
15. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
16. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
17. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
18. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
19. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493
21. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
22. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
23. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
24. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
25. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620
26. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
27. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
29. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 
2. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 
3. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149 
4. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
5. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647 
6. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
8. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
10. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
11. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
12. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
13. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
14. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
15. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
16. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
17. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
18. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
19. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
20. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
21. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
22. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
23. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
24. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
25. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
27. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
28. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
30. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina