KRJ Kouluratsastuskilpailut 19.06.2018


Kilpailupäivä: 19.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013 
2. Paige (VRL-14685) - Idelle 
3. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095 
4. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271 
6. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
7. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
8. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
10. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
11. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
12. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
13. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
14. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
16. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
17. Paige (VRL-14685) - Enigma
18. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
19. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
21. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
22. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
23. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
24. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
25. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
26. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
27. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
28. Paige (VRL-14685) - Jughead
29. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
30. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Paige (VRL-14685) - Enigma 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000 
3. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008 
4. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207 
5. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli 
6. Paige (VRL-14685) - Idelle
7. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
8. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
10. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
11. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
12. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
13. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
14. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
15. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
16. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
18. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
19. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
20. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
21. Paige (VRL-14685) - Jughead
22. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
23. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
24. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
25. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
26. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
27. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
28. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
30. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
2. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315 
3. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
4. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 
5. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242 
6. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
7. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
8. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
9. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
10. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
11. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
12. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
13. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
14. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
15. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
17. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
18. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
19. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493
21. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
22. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620
23. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
24. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
26. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
27. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
28. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
29. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
30. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285 
2. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi 
3. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
4. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 
5. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
6. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
7. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
8. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
9. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
10. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
11. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
12. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
13. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
14. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
15. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
16. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
17. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
19. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
20. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
22. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
23. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
24. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
25. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
26. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
27. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
28. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
29. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275