KRJ Kouluratsastuskilpailut 17.06.2018


Kilpailupäivä: 17.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141 
2. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku 
3. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
4. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034 
5. Paige (VRL-14685) - Enigma 
6. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
7. Paige (VRL-14685) - Idelle
8. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
9. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
10. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
11. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
12. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
13. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
14. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
15. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
16. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
18. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
19. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
20. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
21. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
22. Paige (VRL-14685) - Jughead
23. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
24. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
25. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
26. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
28. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
29. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094 
2. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207 
3. Paige (VRL-14685) - Idelle 
4. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
5. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
6. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
7. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
8. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
9. Paige (VRL-14685) - Enigma
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
11. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
12. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
13. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
14. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
15. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
16. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
17. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
18. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
19. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
20. Paige (VRL-14685) - Jughead
21. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
22. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
23. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
25. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
26. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
27. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
28. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
29. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil 
2. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
3. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen 
4. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 
5. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
6. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
7. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
8. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
9. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
10. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493
12. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
13. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
14. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
15. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
16. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
18. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
19. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
20. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
21. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
22. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
23. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
24. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
25. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
27. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
28. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
29. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191
30. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta 
2. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
3. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri 
4. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149 
5. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223 
6. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
8. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
9. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
11. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
12. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
13. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
14. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
15. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
16. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
17. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
19. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
20. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
21. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
22. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
23. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
24. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
25. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
26. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
27. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
28. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
29. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
30. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen