KRJ Kouluratsastuskilpailut 15.06.2018


Kilpailupäivä: 15.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku 
2. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 
3. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 
4. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus 
5. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173 
6. Paige (VRL-14685) - Enigma
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271
8. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
10. Paige (VRL-14685) - Jughead
11. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
12. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
13. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
14. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
15. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
16. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
17. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
18. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
19. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
20. Paige (VRL-14685) - Idelle
21. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
23. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
24. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
25. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
26. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
28. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
29. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
30. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389 
2. Paige (VRL-14685) - Idelle 
3. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094 
4. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034 
5. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
6. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
7. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
8. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
9. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
10. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
12. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
13. Paige (VRL-14685) - Enigma
14. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
15. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
16. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
17. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
18. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
19. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
21. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
22. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
23. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
24. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227
25. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
26. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
27. Paige (VRL-14685) - Jughead
28. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
29. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
30. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390 
2. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
3. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
4. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315 
5. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri 
6. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620
7. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
8. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
9. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
10. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
11. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
12. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
13. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
14. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
15. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
16. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
17. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
18. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
19. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
20. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
21. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
22. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493
24. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
26. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
27. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
28. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
29. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
30. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa 
2. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551 
5. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
6. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
7. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
8. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
9. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
11. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
12. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
13. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
14. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
15. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
16. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
17. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
19. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
20. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
21. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
22. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
23. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
24. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
25. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
26. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
27. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
28. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
29. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
30. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän