KRJ Kouluratsastuskilpailut 14.06.2018


Kilpailupäivä: 14.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin 
2. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769 
4. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
5. Paige (VRL-14685) - Jughead 
6. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
7. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
8. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
9. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
10. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
11. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
12. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
13. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
14. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
15. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
16. Paige (VRL-14685) - Idelle
17. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
18. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271
20. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
21. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
22. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
23. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
24. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
26. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
27. Paige (VRL-14685) - Enigma
28. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
29. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
30. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Paige (VRL-14685) - Idelle 
2. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
3. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin 
4. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175 
6. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
7. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
8. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
10. Paige (VRL-14685) - Jughead
11. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
12. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
13. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
14. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
15. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
16. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
17. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
18. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
19. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
20. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
21. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
22. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
23. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
24. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
25. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227
26. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
27. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
28. Paige (VRL-14685) - Enigma
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
30. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa 
2. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493 
4. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
5. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191 
6. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
7. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
8. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
9. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
10. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
11. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
12. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
13. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620
14. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
15. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
17. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
18. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
19. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
21. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
22. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
23. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
24. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
25. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
26. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
27. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
28. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
29. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
30. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149 
2. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina 
3. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
4. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
5. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
6. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
8. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
9. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
10. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
11. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
12. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
13. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
14. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
16. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
17. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
18. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
19. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
20. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
21. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
23. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
24. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
25. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
26. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
27. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
28. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
29. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
30. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil