KRJ Kouluratsastuskilpailut 13.06.2018


Kilpailupäivä: 13.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
2. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769 
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin 
5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
7. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
8. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
9. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
10. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
11. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
12. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
13. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
14. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
15. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
16. Paige (VRL-14685) - Idelle
17. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
18. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
19. Paige (VRL-14685) - Enigma
20. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
21. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
22. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
23. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
24. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271
26. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
27. Paige (VRL-14685) - Jughead
28. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
29. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
30. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
3. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935 
4. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000 
6. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
7. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
8. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
9. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
10. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
11. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
13. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
14. Paige (VRL-14685) - Enigma
15. Paige (VRL-14685) - Idelle
16. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
17. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
19. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
20. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
21. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
22. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
23. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
24. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
25. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227
26. Paige (VRL-14685) - Jughead
27. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
28. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
29. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
30. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191 
2. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta 
3. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647 
4. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
5. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
6. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
7. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
8. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
9. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
12. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
13. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
14. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
15. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
18. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
20. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
21. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
22. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
23. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
24. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
25. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620
26. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
27. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
28. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
29. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
30. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil 
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275 
4. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 
5. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
7. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
8. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
10. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
11. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
13. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
14. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
15. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
16. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
17. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
18. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
19. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
20. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
21. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
22. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
23. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
24. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
25. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
26. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
27. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
28. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
29. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
30. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras