KRJ Kouluratsastuskilpailut 12.06.2018


Kilpailupäivä: 12.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö 
2. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
3. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271 
5. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
6. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
7. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
8. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
10. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
11. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
12. Paige (VRL-14685) - Idelle
13. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
14. Paige (VRL-14685) - Jughead
15. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
16. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
17. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
18. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
20. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
21. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
22. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
23. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
24. Paige (VRL-14685) - Enigma
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
26. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
27. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
28. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
30. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
2. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
3. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 
4. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
5. Paige (VRL-14685) - Jughead 
6. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
7. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
8. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
11. Paige (VRL-14685) - Idelle
12. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
13. Paige (VRL-14685) - Enigma
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
15. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
17. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
18. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
19. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
20. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
21. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
23. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
24. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
25. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
26. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
27. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
28. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
29. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
30. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 
2. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän 
3. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
4. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191 
5. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
6. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
8. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
9. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
11. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
12. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
13. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
14. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
15. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
17. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
19. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
20. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493
22. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
23. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
24. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
25. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
26. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
27. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620
28. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
29. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
30. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa 
2. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
3. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 
4. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil 
5. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen 
6. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
7. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
9. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
10. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
11. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
13. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
14. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
16. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
17. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
18. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
19. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
20. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
21. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
22. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
23. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
24. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
25. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
26. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
27. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
28. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
29. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
30. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka