KRJ Kouluratsastuskilpailut 11.06.2018


Kilpailupäivä: 11.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095 
2. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034 
3. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
4. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141 
5. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku 
6. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
7. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
8. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
10. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
11. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
12. Paige (VRL-14685) - Enigma
13. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
14. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
15. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
16. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
17. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
18. Paige (VRL-14685) - Jughead
19. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
20. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
21. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
22. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
23. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
24. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
25. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
26. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
28. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
29. Paige (VRL-14685) - Idelle
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000 
3. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
5. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
6. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
8. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
9. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
10. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
11. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
13. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
14. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
15. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
16. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
18. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
19. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
20. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
21. Paige (VRL-14685) - Idelle
22. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
23. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
24. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
25. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
26. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
27. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
28. Paige (VRL-14685) - Enigma
29. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
30. Paige (VRL-14685) - Jughead 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493 
3. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän 
4. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
5. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315 
6. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
8. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
9. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
10. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
11. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
12. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
13. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
14. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
16. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
17. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
18. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
19. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
20. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
21. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191
22. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
23. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
24. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
26. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
27. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
29. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
30. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275 
3. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242 
4. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551 
6. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
8. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
9. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
10. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
11. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
12. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
13. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
15. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
16. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
17. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
18. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
19. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
20. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
21. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
22. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
23. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
24. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
25. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
26. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
27. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
28. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
29. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
30. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina