KRJ Kouluratsastuskilpailut 10.06.2018


Kilpailupäivä: 10.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
2. Paige (VRL-14685) - Idelle 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271 
4. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö 
5. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
6. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
7. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
8. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
9. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
10. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
11. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
12. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
13. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
14. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
15. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
16. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
17. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
18. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
19. Paige (VRL-14685) - Jughead
20. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
22. Paige (VRL-14685) - Enigma
23. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
24. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
25. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
26. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
27. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
28. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
30. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
2. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
3. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
5. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
6. Paige (VRL-14685) - Idelle
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
9. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
10. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
11. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
13. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
14. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
16. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
17. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
18. Paige (VRL-14685) - Jughead
19. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227
20. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
21. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
22. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
23. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
24. Paige (VRL-14685) - Enigma
25. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
26. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
27. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
28. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
29. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
30. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen 
2. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu 
3. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
4. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
5. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
6. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
7. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
8. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
9. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
10. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
11. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191
12. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
13. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
14. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493
16. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
17. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
18. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
19. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
20. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
21. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
22. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
23. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
24. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
27. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
28. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
29. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
30. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550 
2. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223 
3. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
4. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285 
5. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
6. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
7. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
8. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
10. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
11. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
12. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
14. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
15. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
16. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
18. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
19. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
20. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
21. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
22. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
23. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
24. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
25. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
27. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
28. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
29. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
30. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän