KRJ Kouluratsastuskilpailut 07.06.2018


Kilpailupäivä: 07.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255 
2. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013 
3. Paige (VRL-14685) - Jughead 
4. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271 
6. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
7. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
8. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
9. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
10. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
11. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
12. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
13. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
14. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
15. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
18. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
19. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
20. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
21. Paige (VRL-14685) - Enigma
22. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
23. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
25. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
26. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
27. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
28. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
29. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
30. Paige (VRL-14685) - Idelle 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 
2. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
3. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389 
5. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
6. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
7. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
8. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
9. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
10. Paige (VRL-14685) - Jughead
11. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
12. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
13. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
14. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
15. Paige (VRL-14685) - Idelle
16. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
17. Paige (VRL-14685) - Enigma
18. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
20. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
21. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
22. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
23. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
25. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
26. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
27. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
28. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
29. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
30. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
2. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
3. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 
4. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595 
5. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen 
6. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191
7. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
8. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493
10. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
11. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
12. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
13. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
14. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
15. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
16. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
17. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
18. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
20. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
21. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
23. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
24. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
25. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
26. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
27. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
29. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
30. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551 
3. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta 
4. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri 
5. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
6. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
7. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
9. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
10. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
11. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
12. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
13. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
14. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
15. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
16. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
18. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
20. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
21. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
22. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
23. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
24. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
25. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
26. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
27. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
28. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
29. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
30. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu