KRJ Kouluratsastuskilpailut 06.06.2018


Kilpailupäivä: 06.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 
2. Paige (VRL-14685) - Jughead 
3. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141 
4. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 
5. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö 
6. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
7. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
8. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
11. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
12. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
13. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
14. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
15. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
16. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
17. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
19. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
20. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
21. Paige (VRL-14685) - Idelle
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
23. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
24. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
25. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
26. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
27. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271
29. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
30. Paige (VRL-14685) - Enigma 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 
2. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja 
3. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175 
5. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
6. Paige (VRL-14685) - Idelle
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
8. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
9. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
10. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
11. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
12. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
13. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
14. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
15. Paige (VRL-14685) - Enigma
16. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
17. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
18. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
19. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227
20. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
21. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
22. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
24. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
25. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
26. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
27. Paige (VRL-14685) - Jughead
28. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
29. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
30. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
2. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi 
3. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647 
4. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän 
5. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
6. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
7. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493
9. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
10. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
11. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
12. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
13. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
14. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
15. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
16. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
18. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
20. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
21. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
22. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
23. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
24. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
25. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
26. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
27. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
28. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
29. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri 
2. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
3. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285 
4. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän 
5. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
6. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
8. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
10. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
11. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
12. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
13. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
14. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
15. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
18. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
19. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
20. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
21. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
22. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
23. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
24. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
25. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
26. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
27. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
29. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
30. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065