KRJ Kouluratsastuskilpailut 05.06.2018


Kilpailupäivä: 05.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141 
2. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
3. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173 
4. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095 
5. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
6. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
7. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
8. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
9. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
10. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
11. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
12. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
13. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
14. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
15. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
16. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271
19. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
20. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
21. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
22. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
23. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
24. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
26. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
27. Paige (VRL-14685) - Idelle
28. Paige (VRL-14685) - Jughead
29. Paige (VRL-14685) - Enigma
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389 
3. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008 
4. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja 
5. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
6. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
7. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
8. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
10. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227
11. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo
12. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen
13. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
14. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
15. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
16. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
17. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
19. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
20. Paige (VRL-14685) - Idelle
21. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
22. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
23. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
24. Paige (VRL-14685) - Jughead
25. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
26. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
29. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
30. Paige (VRL-14685) - Enigma 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa 
2. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493 
4. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647 
5. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
7. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191
8. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
10. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
12. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
13. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
14. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
15. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
16. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
17. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
18. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
19. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
20. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
21. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620
22. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
23. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
24. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
25. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
26. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
27. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
28. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
29. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
30. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550 
3. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149 
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen 
5. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285 
6. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
7. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
8. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
9. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
11. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
12. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
13. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
14. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
15. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
16. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
17. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
19. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
20. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
21. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
22. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
23. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
24. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
25. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
26. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
27. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
28. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
29. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
30. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647