KRJ Kouluratsastuskilpailut 04.06.2018


Kilpailupäivä: 04.06.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.06.2018
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ431-450, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!

Kutsu päivitetty 02.06.2018 klo 21.42

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö 
2. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095 
3. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141 
4. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013 
5. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
6. reibili (VRL-10965) - Huvitutin Katala VH17-018-2255
7. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka
8. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Lelupäivä VH17-018-1173
9. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
10. Paige (VRL-14685) - Idelle
11. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kesä-yö VH16-018-1769
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Jäänpolte VH16-018-1878
14. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
15. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
16. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
17. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
18. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
19. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Siro-Sointu VH16-018-2271
21. Paige (VRL-14685) - Enigma
22. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki
23. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
24. reibili (VRL-10965) - Duanin Arveluttava VH17-018-2018
25. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397
26. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
27. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
28. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
29. Paige (VRL-14685) - Jughead
30. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
2. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207 
3. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
4. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 
5. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
6. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
7. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Hortensian Salmiakkiritari VH16-018-2000
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Maitoparta VH16-018-2389
10. Hazel (VRL-14333) - Hillamarja
11. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rakastin
12. reibili (VRL-10965) - AH Onerva
13. Paige (VRL-14685) - Idelle
14. reibili (VRL-10965) - AH Oskari
15. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanloukku
16. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale
18. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147
19. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
20. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus
21. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli
22. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227
23. Paige (VRL-14685) - Jughead
24. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tuulikello VH16-018-2175
26. Paige (VRL-14685) - Enigma
27. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
28. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
29. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö
30. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
2. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
3. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
4. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493 
6. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
8. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Raparperitaivas VH17-018-1191
9. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
10. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
11. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
12. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390
14. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
16. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
17. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
18. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
19. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta
20. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Timanttikimara VH17-018-1595
21. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
22. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
23. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620
24. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
25. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
26. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
27. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
29. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
30. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242 
2. Hazel (VRL-14333) - Tervahauta 
3. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275 
5. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
6. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
7. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras
8. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
9. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
10. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
11. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
12. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Varpunen
13. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
14. Crimis (VRL-10480) - Hirrenhuokaus VH18-018-0647
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
16. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
17. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
18. Desmi (VRL-14548) - Mörssäri
19. Humutin (VRL-14618) - Hallankaiun Pullahiiri
20. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil
21. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
22. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
23. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
24. Aava (VRL-14711) - Sotamaalauksen Ystävänpäivä VH16-018-1792
25. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Rakkauslaulu
26. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
28. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
29. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Villiina
30. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032