KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 22.08.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.07.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ651-680, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 21.07.2019 klo 11.59

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Jovina VH16-018-1857 
2. Elli L. (VRL-14207) - Kievarinkujan Tähtikuvio VH19-018-0312 
3. Nintsu (VRL-01851) - Mistletoe MPB VH17-023-0021 
4. Sussu (VRL-12636) - Riimuvaaran Surusydän VH18-018-1960 
5. enna (VRL-14704) - Enteidennäkijä VH19-018-0109 
6. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077
7. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414
8. enna (VRL-14704) - Tarun Helmihirssi VH18-018-1508
9. Natalia (VRL-05175) - Hengenvaaran Tuittu
10. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Syntinen VH19-018-0675
11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen VH19-018-0476
12. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411
13. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
14. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
15. Elli L. (VRL-14207) - Jädelmä VH18-018-1296
16. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
17. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222
18. Natalia (VRL-05175) - Hornanhovin Vaniljavalhe
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
20. Nintsu (VRL-01851) - Petronella MPB VH16-023-0059
21. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
23. Siguri (VRL-11290) - Keltinkiena VH16-018-1870
24. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
25. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813
26. Sussu (VRL-12636) - Ponipalleron Helheim VH18-018-0435
27. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
29. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea
30. Elli L. (VRL-14207) - Ruskavaaran Tositumma VH17-018-2280 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Varjovalssi
2. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813 
3. enna (VRL-14704) - Hiivurin Pakkastanssi VH19-018-0254 
4. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679 
5. Viixi (VRL-13923) - Kapakkaruusu VH19-018-0651 
6. meea (VRL-09844) - Kruuni VH18-018-1990
7. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
8. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
9. enna (VRL-14704) - Adinan Harhauni VH19-018-0208
10. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
11. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kiristyskauppa VH19-018-0656
12. Nintsu (VRL-01851) - Drusilla MPB VH16-023-0079
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
14. enna (VRL-14704) - Navajan Kauhutohtori VH18-018-1640
15. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079
16. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Lupiini VH19-018-0319
17. eepu (VRL-03745) - Leikkikalugangsteri VH18-018-1518
18. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
19. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
20. Nintsu (VRL-01851) - What Money MPB VH17-023-0075
21. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Voitahvo VH19-018-0677
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
23. Viixi (VRL-139239) - Raivoriimut VH19-018-0654
24. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Kuurasoturi
25. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hunajahaave VH19-018-0689
26. Nintsu (VRL-01851) - Demelza MPB VH17-023-0070
27. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
28. meea (VRL-09844) - Vähäpellon Kreivi VH18-018-1385
29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen VH19-018-0476
30. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino