KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 14.08.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.07.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ651-680, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 21.07.2019 klo 11.59

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 
2. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222 
3. Natalia (VRL-05175) - Hornanhovin Vaniljavalhe 
4. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154 
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen VH19-018-0476 
6. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea
7. Nintsu (VRL-01851) - Petronella MPB VH16-023-0059
8. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
9. Nintsu (VRL-01851) - Mistletoe MPB VH17-023-0021
10. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
11. Sussu (VRL-12636) - Ponipalleron Helheim VH18-018-0435
12. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414
13. Elli L. (VRL-14207) - Jädelmä VH18-018-1296
14. Elli L. (VRL-14207) - Kievarinkujan Tähtikuvio VH19-018-0312
15. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Jovina VH16-018-1857
16. Siguri (VRL-11290) - Keltinkiena VH16-018-1870
17. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
18. Natalia (VRL-05175) - Hengenvaaran Tuittu
19. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589
20. enna (VRL-14704) - Tarun Helmihirssi VH18-018-1508
21. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Syntinen VH19-018-0675
22. enna (VRL-14704) - Enteidennäkijä VH19-018-0109
23. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077
24. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
25. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416
26. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411
27. Sussu (VRL-12636) - Riimuvaaran Surusydän VH18-018-1960
28. Elli L. (VRL-14207) - Ruskavaaran Tositumma VH17-018-2280
29. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
30. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. eepu (VRL-03745) - Leikkikalugangsteri VH18-018-1518 
2. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600 
3. Nintsu (VRL-01851) - What Money MPB VH17-023-0075 
4. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636 
5. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hunajahaave VH19-018-0689 
6. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
7. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
8. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
9. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino
10. enna (VRL-14704) - Hiivurin Pakkastanssi VH19-018-0254
11. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Varjovalssi
12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen VH19-018-0476
13. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Kuurasoturi
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628
15. meea (VRL-09844) - Vähäpellon Kreivi VH18-018-1385
16. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Lupiini VH19-018-0319
17. meea (VRL-09844) - Kruuni VH18-018-1990
18. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kiristyskauppa VH19-018-0656
19. Viixi (VRL-139239) - Raivoriimut VH19-018-0654
20. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Voitahvo VH19-018-0677
21. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
23. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079
24. Nintsu (VRL-01851) - Demelza MPB VH17-023-0070
25. Viixi (VRL-13923) - Kapakkaruusu VH19-018-0651
26. Nintsu (VRL-01851) - Drusilla MPB VH16-023-0079
27. enna (VRL-14704) - Navajan Kauhutohtori VH18-018-1640
28. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
30. enna (VRL-14704) - Adinan Harhauni VH19-018-0208