KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 02.08.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.07.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ651-680, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 21.07.2019 klo 11.59

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Jovina VH16-018-1857 
2. Sussu (VRL-12636) - Riimuvaaran Surusydän VH18-018-1960 
3. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea 
4. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
5. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Häläpäti VH19-018-0589 
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
7. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hopeatee VH19-018-0573
8. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Syntinen VH19-018-0675
9. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
10. Nintsu (VRL-01851) - Mistletoe MPB VH17-023-0021
11. Elli L. (VRL-14207) - Kievarinkujan Tähtikuvio VH19-018-0312
12. Natalia (VRL-05175) - Hengenvaaran Tuittu
13. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414
14. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813
15. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
16. Elli L. (VRL-14207) - Jädelmä VH18-018-1296
17. Siguri (VRL-11290) - Keltinkiena VH16-018-1870
18. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416
19. Nintsu (VRL-01851) - Petronella MPB VH16-023-0059
20. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411
21. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
22. Natalia (VRL-05175) - Hornanhovin Vaniljavalhe
23. Elli L. (VRL-14207) - Ruskavaaran Tositumma VH17-018-2280
24. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
25. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222
26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villavirsu VH19-018-0574
27. enna (VRL-14704) - Enteidennäkijä VH19-018-0109
28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen VH19-018-0476
29. Sussu (VRL-12636) - Ponipalleron Helheim VH18-018-0435
30. enna (VRL-14704) - Tarun Helmihirssi VH18-018-1508 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hunajahaave VH19-018-0689 
2. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679 
3. enna (VRL-14704) - Hiivurin Pakkastanssi VH19-018-0254 
4. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397 
5. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Vedenneito VH19-018-0628 
6. eepu (VRL-03745) - Leikkikalugangsteri VH18-018-1518
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
8. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Kuurasoturi
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
10. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Lupiini VH19-018-0319
11. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Neontimantteja VH19-018-0600
12. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
13. Viixi (VRL-13923) - Kapakkaruusu VH19-018-0651
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen VH19-018-0476
15. Nintsu (VRL-01851) - Demelza MPB VH17-023-0070
16. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079
17. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surumuru VH19-018-0636
18. meea (VRL-09844) - Vähäpellon Kreivi VH18-018-1385
19. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kiristyskauppa VH19-018-0656
20. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Varjovalssi
21. meea (VRL-09844) - Kruuni VH18-018-1990
22. enna (VRL-14704) - Navajan Kauhutohtori VH18-018-1640
23. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino
24. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Voitahvo VH19-018-0677
25. Viixi (VRL-139239) - Raivoriimut VH19-018-0654
26. Nintsu (VRL-01851) - What Money MPB VH17-023-0075
27. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813
28. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
29. enna (VRL-14704) - Adinan Harhauni VH19-018-0208
30. Nintsu (VRL-01851) - Drusilla MPB VH16-023-0079