KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 28.05.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ591-620, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT

Kutsu päivitetty 23.04.2019 klo 11.51

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783 
2. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija 
3. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155 
4. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 
5. VRL-14793 - Jasmiina VH19-031-0137 
6. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
7. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504
9. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
10. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
11. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590
13. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
14. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
15. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
17. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
18. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651
19. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
20. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
21. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
22. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
23. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
24. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
25. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
26. sarqquu (VRL-04374) - Ajankääntäjä VH18-018-1733
27. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
28. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
29. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819
30. sarqquu (VRL-04374) - Muistinkatkoja 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Lumimuru VH18-018-2220 
2. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 
3. Mirkku (VRL-13753) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011 
4. Crimis (VRL-10480) - Herraisä VH18-018-2039 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu 
6. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
7. sarqquu (VRL-04374) - Eliittitaistelija VH18-018-1546
8. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
9. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
11. dookie (VRL-04373) - Aavekaiku VH18-018-1712
12. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
13. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
14. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
15. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
16. Hazel (VRL-14333) - Heljäke
17. sarqquu (VRL-04374) - Salamavaras VH18-018-1707
18. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
19. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
20. VRL-14793 - Martha VH19-006-0017
21. VRL-14793 - Isabel VH19-031-0136
22. sarqquu (VRL-04374) - Pimeänpalvoja VH18-018-1732
23. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
24. Crimis (VRL-10480) - Kaihon Juhannussurma VH19-018-0003
25. dookie (VRL-04373) - Idäntähti VH18-018-1713
26. Hazel (VRL-14333) - Haudankalpea
27. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
30. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725