KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 17.05.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ591-620, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT

Kutsu päivitetty 23.04.2019 klo 11.51

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002 
2. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 
3. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504 
4. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718 
5. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
6. sarqquu (VRL-04374) - Muistinkatkoja
7. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590
9. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651
10. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
11. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819
12. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
13. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
14. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
16. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
17. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
18. VRL-14793 - Jasmiina VH19-031-0137
19. sarqquu (VRL-04374) - Ajankääntäjä VH18-018-1733
20. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
21. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
23. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
24. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
25. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
26. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
27. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
28. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
29. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu 
3. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007 
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 
5. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725 
6. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
7. Crimis (VRL-10480) - Kaihon Juhannussurma VH19-018-0003
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
9. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
10. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
11. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
12. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
13. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Lumimuru VH18-018-2220
14. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
15. VRL-14793 - Isabel VH19-031-0136
16. VRL-14793 - Martha VH19-006-0017
17. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
18. Crimis (VRL-10480) - Herraisä VH18-018-2039
19. Hazel (VRL-14333) - Heljäke
20. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
21. dookie (VRL-04373) - Idäntähti VH18-018-1713
22. Mirkku (VRL-13753) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
23. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
24. sarqquu (VRL-04374) - Eliittitaistelija VH18-018-1546
25. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
26. sarqquu (VRL-04374) - Pimeänpalvoja VH18-018-1732
27. Hazel (VRL-14333) - Haudankalpea
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
29. dookie (VRL-04373) - Aavekaiku VH18-018-1712
30. sarqquu (VRL-04374) - Salamavaras VH18-018-1707