KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 16.05.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ591-620, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT

Kutsu päivitetty 23.04.2019 klo 11.51

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
2. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 
4. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372 
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589 
6. sarqquu (VRL-04374) - Muistinkatkoja
7. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590
9. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
10. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
11. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
12. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
13. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
14. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
15. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
16. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
17. VRL-14793 - Jasmiina VH19-031-0137
18. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819
19. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
20. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
21. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
22. sarqquu (VRL-04374) - Ajankääntäjä VH18-018-1733
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
24. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504
26. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
27. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
28. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
29. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
30. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni 
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 
3. Crimis (VRL-10480) - Herraisä VH18-018-2039 
4. sarqquu (VRL-04374) - Salamavaras VH18-018-1707 
5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021 
6. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
7. sarqquu (VRL-04374) - Pimeänpalvoja VH18-018-1732
8. VRL-14793 - Martha VH19-006-0017
9. VRL-14793 - Isabel VH19-031-0136
10. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
11. Crimis (VRL-10480) - Kaihon Juhannussurma VH19-018-0003
12. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
13. Hazel (VRL-14333) - Haudankalpea
14. dookie (VRL-04373) - Idäntähti VH18-018-1713
15. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
16. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
17. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
18. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
19. dookie (VRL-04373) - Aavekaiku VH18-018-1712
20. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
22. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
23. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007
24. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
25. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
26. Hazel (VRL-14333) - Heljäke
27. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Lumimuru VH18-018-2220
28. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
29. Mirkku (VRL-13753) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
30. sarqquu (VRL-04374) - Eliittitaistelija VH18-018-1546