KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 10.05.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ591-620, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT

Kutsu päivitetty 23.04.2019 klo 11.51

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija 
2. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
3. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037 
4. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155 
5. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 
6. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
7. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
8. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
9. sarqquu (VRL-04374) - Ajankääntäjä VH18-018-1733
10. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
11. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
13. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
14. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
15. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
16. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590
18. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
19. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
20. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
21. sarqquu (VRL-04374) - Muistinkatkoja
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
23. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
24. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
25. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819
26. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504
28. VRL-14793 - Jasmiina VH19-031-0137
29. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Mirkku (VRL-13753) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011 
2. Crimis (VRL-10480) - Herraisä VH18-018-2039 
3. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu 
5. Mirkku (VRL-13753) - Neonnokkosia VH18-018-2007 
6. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
8. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
9. VRL-14793 - Isabel VH19-031-0136
10. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
11. Crimis (VRL-10480) - Kaihon Juhannussurma VH19-018-0003
12. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Lumimuru VH18-018-2220
13. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
14. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
15. Hazel (VRL-14333) - Heljäke
16. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
17. dookie (VRL-04373) - Aavekaiku VH18-018-1712
18. VRL-14793 - Martha VH19-006-0017
19. sarqquu (VRL-04374) - Salamavaras VH18-018-1707
20. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö
21. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
22. sarqquu (VRL-04374) - Pimeänpalvoja VH18-018-1732
23. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
24. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
25. dookie (VRL-04373) - Idäntähti VH18-018-1713
26. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
28. sarqquu (VRL-04374) - Eliittitaistelija VH18-018-1546
29. Hazel (VRL-14333) - Haudankalpea
30. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322