KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 29.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 20.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ581-590, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. CIC1 (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 08.04.2019 klo 11.51

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
2. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572 
3. Viveka (VRL-14534) - Queen of Sunshine Dust VH18-029-0132 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima 
5. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 
6. Mirkku (VRL-13753) - Hopeanhämy VH19-018-0207
7. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
8. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
9. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
10. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
11. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
12. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
13. sarqquu (VRL-04374) - Keijunkirous VH18-018-1698
14. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
15. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
17. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
18. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
19. Enni (VRL-09601) - Kalmantiera VH18-018-1959
20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
21. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Sairaankuuma VH18-018-0067
22. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
23. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
24. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820
25. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
26. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
27. Mirkku (VRL-13753) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
28. VRL-14793 - Jasmiina VH19-031-0137
29. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
30. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322 

Luokka 2, CIC1 (30 osallistujaa)
1. Enni (VRL-09601) - Finlandia VH18-018-0059 
2. Viveka (VRL-14534) - Poinsietta VH17-043-0011 
3. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä 
4. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto 
5. Ponnie (VRL-14761) - Toukolan Vaapukka VH19-018-0277 
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
9. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
10. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
11. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186
12. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
13. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
14. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
15. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
16. Hazel (VRL-14333) - Lempee
17. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
19. Mirkku (VRL-13753) - Vegas Showgirl VH18-031-0369
20. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
21. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
23. sarqquu (VRL-04374) - Saapasjalkakäärme VH18-018-1265
24. Mirkku (VRL-13753) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740
25. narri (VRL-06046) - Kallostaja
26. sarqquu (VRL-04374) - Lemmenloru VH18-018-1269
27. sarqquu (VRL-04374) - Mysteerimies VH18-018-1284
28. Ponnie (VRL-14761) - Vaalaman Helmiira
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
30. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033