KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 28.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 20.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ581-590, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. CIC1 (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 08.04.2019 klo 11.51

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Mirkku (VRL-13753) - Vähän Wihannes VH15-018-0725 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima 
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 
5. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija 
6. Enni (VRL-09601) - Kalmantiera VH18-018-1959
7. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
8. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
9. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
10. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
11. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
12. VRL-14793 - Jasmiina VH19-031-0137
13. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
14. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
15. sarqquu (VRL-04374) - Keijunkirous VH18-018-1698
16. Mirkku (VRL-13753) - Hopeanhämy VH19-018-0207
17. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
18. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Sairaankuuma VH18-018-0067
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
20. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
21. Viveka (VRL-14534) - Queen of Sunshine Dust VH18-029-0132
22. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
23. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
24. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
25. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
26. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
27. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
28. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
29. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 

Luokka 2, CIC1 (30 osallistujaa)
1. narri (VRL-06046) - Kallostaja
2. sarqquu (VRL-04374) - Mysteerimies VH18-018-1284 
3. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
4. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
9. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
10. sarqquu (VRL-04374) - Lemmenloru VH18-018-1269
11. Ponnie (VRL-14761) - Vaalaman Helmiira
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
13. Viveka (VRL-14534) - Poinsietta VH17-043-0011
14. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
16. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
17. Mirkku (VRL-13753) - Vegas Showgirl VH18-031-0369
18. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
19. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
20. sarqquu (VRL-04374) - Saapasjalkakäärme VH18-018-1265
21. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
22. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
23. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
24. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
26. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
27. Ponnie (VRL-14761) - Toukolan Vaapukka VH19-018-0277
28. Enni (VRL-09601) - Finlandia VH18-018-0059
29. Mirkku (VRL-13753) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740
30. Hazel (VRL-14333) - Lempee