KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 24.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 20.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ581-590, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. CIC1 (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 08.04.2019 klo 11.51

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 
2. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305 
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021 
4. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
5. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572 
6. VRL-14793 - Jasmiina VH19-031-0137
7. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
8. Enni (VRL-09601) - Kalmantiera VH18-018-1959
9. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
10. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
11. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
12. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
13. Mirkku (VRL-13753) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
14. Mirkku (VRL-13753) - Hopeanhämy VH19-018-0207
15. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
16. sarqquu (VRL-04374) - Keijunkirous VH18-018-1698
17. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
18. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
19. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima
20. Viveka (VRL-14534) - Queen of Sunshine Dust VH18-029-0132
21. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
22. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
23. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820
24. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Sairaankuuma VH18-018-0067
25. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
26. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
28. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
29. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 

Luokka 2, CIC1 (30 osallistujaa)
1. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR 
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
3. Mirkku (VRL-13753) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740 
4. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871 
5. Viveka (VRL-14534) - Poinsietta VH17-043-0011 
6. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
8. sarqquu (VRL-04374) - Saapasjalkakäärme VH18-018-1265
9. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186
10. Mirkku (VRL-13753) - Vegas Showgirl VH18-031-0369
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
12. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
13. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
14. Ponnie (VRL-14761) - Toukolan Vaapukka VH19-018-0277
15. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
16. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
17. Enni (VRL-09601) - Finlandia VH18-018-0059
18. sarqquu (VRL-04374) - Mysteerimies VH18-018-1284
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
20. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
21. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
22. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
24. narri (VRL-06046) - Kallostaja
25. Hazel (VRL-14333) - Lempee
26. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
27. Ponnie (VRL-14761) - Vaalaman Helmiira
28. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
30. sarqquu (VRL-04374) - Lemmenloru VH18-018-1269