KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 23.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 20.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ581-590, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. CIC1 (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 08.04.2019 klo 11.51

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 
2. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
3. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 
4. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322 
5. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332 
6. Mirkku (VRL-13753) - Hopeanhämy VH19-018-0207
7. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
9. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820
10. VRL-14793 - Jasmiina VH19-031-0137
11. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima
12. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
13. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
14. Mirkku (VRL-13753) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
15. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
16. sarqquu (VRL-04374) - Keijunkirous VH18-018-1698
17. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Sairaankuuma VH18-018-0067
18. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
19. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
20. Viveka (VRL-14534) - Queen of Sunshine Dust VH18-029-0132
21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
22. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
23. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
24. Enni (VRL-09601) - Kalmantiera VH18-018-1959
25. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
26. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
27. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
28. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
29. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 

Luokka 2, CIC1 (30 osallistujaa)
1. sarqquu (VRL-04374) - Mysteerimies VH18-018-1284 
2. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi 
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea 
6. Ponnie (VRL-14761) - Toukolan Vaapukka VH19-018-0277
7. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
8. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes
11. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
12. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
13. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033
14. narri (VRL-06046) - Kallostaja
15. Enni (VRL-09601) - Finlandia VH18-018-0059
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
17. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
19. Mirkku (VRL-13753) - Vegas Showgirl VH18-031-0369
20. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
21. Mirkku (VRL-13753) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740
22. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186
23. Hazel (VRL-14333) - Lempee
24. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
25. sarqquu (VRL-04374) - Lemmenloru VH18-018-1269
26. Ponnie (VRL-14761) - Vaalaman Helmiira
27. Viveka (VRL-14534) - Poinsietta VH17-043-0011
28. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478
29. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
30. sarqquu (VRL-04374) - Saapasjalkakäärme VH18-018-1265