KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 26.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 10.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ561-580, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
3. CIC1 (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 07.04.2019 klo 11.04

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 
2. birdie (VRL-14733) - Krokus 
3. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
5. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219 
6. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
7. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
8. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
9. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
10. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
11. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen
12. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
13. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
15. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
16. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Vadelmavohveli
17. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni
18. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
20. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
21. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
22. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu
23. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
24. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
25. Mirkku (VRL-13753) - Surutango VH18-018-1051
26. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
27. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
28. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
29. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043
30. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 
2. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154 
3. Mirkku (VRL-13753) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 
4. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092 
5. reibili (VRL-10965) - Herttilän Huurtunut 
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
7. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
8. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
9. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
10. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
11. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
12. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504
14. birdie (VRL-14733) - Darktober
15. birdie (VRL-14733) - Alsatian
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
17. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651
18. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi
19. birdie (VRL-14733) - Destroyer
20. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
21. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
22. reibili (VRL-10965) - Hajatelma
23. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
24. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
27. Mirkku (VRL-13753) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
28. Jannica (VRL-04799) - Valokylän Havina VH19-018-0249
29. Jannica (VRL-04799) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590 

Luokka 3, CIC1 (30 osallistujaa)
1. birdie (VRL-14733) - Cleopatra 
2. Ponnie (VRL-14761) - Vaalaman Helmiira 
3. dookie (VRL-04373) - Merkitön Meurik VH18-018-1218 
4. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Vaniljakahvi VH18-031-0144 
5. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170 
6. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
7. reibili (VRL-10965) - Hupimeininki
8. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Evinja VH18-018-0978
10. Mirkku (VRL-13753) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740
11. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
12. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
13. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
15. Minni (VRL-10337) - Alysha
16. Ponnie (VRL-14761) - Toukolan Vaapukka VH19-018-0277
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
18. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
19. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
20. reibili (VRL-10965) - Pirsketti
21. Aleksi (VRL-10836) - Symphonic Melody VH17-031-0076
22. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
23. Aleksi (VRL-10836) - Mapelpath’s Triangle VH18-031-0142
24. birdie (VRL-14733) - Pronin
25. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
26. Mirkku (VRL-13753) - Vegas Showgirl VH18-031-0369
27. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
28. birdie (VRL-14733) - Gramarye Fern VH18-141-0010
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
30. dookie (VRL-04373) - Tukkajumala Tuonelasta VH18-018-1441