KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 23.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 10.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ561-580, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
3. CIC1 (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 07.04.2019 klo 11.04

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219 
2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021 
3. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 
4. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu 
6. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu
7. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
8. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
9. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
10. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
11. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
12. Mirkku (VRL-13753) - Surutango VH18-018-1051
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
14. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
15. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
16. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
17. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
18. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
19. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
20. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni
21. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
22. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
23. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
24. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Vadelmavohveli
25. birdie (VRL-14733) - Krokus
26. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
27. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043
28. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho
29. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen
30. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 
2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783 
3. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651 
4. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092 
5. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 
6. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590
9. Mirkku (VRL-13753) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
10. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
11. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi
12. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
13. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
14. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
15. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
16. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
17. Jannica (VRL-04799) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
18. reibili (VRL-10965) - Hajatelma
19. birdie (VRL-14733) - Destroyer
20. birdie (VRL-14733) - Alsatian
21. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
23. reibili (VRL-10965) - Herttilän Huurtunut
24. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
25. Jannica (VRL-04799) - Valokylän Havina VH19-018-0249
26. Mirkku (VRL-13753) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
27. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504
29. birdie (VRL-14733) - Darktober
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 

Luokka 3, CIC1 (30 osallistujaa)
1. Minni (VRL-10337) - Alysha 
2. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Vaniljakahvi VH18-031-0144 
3. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 
4. Aleksi (VRL-10836) - Symphonic Melody VH17-031-0076
5. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne 
6. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
7. dookie (VRL-04373) - Tukkajumala Tuonelasta VH18-018-1441
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
9. birdie (VRL-14733) - Gramarye Fern VH18-141-0010
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Evinja VH18-018-0978
11. Mirkku (VRL-13753) - Vegas Showgirl VH18-031-0369
12. Mirkku (VRL-13753) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740
13. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
14. dookie (VRL-04373) - Merkitön Meurik VH18-018-1218
15. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
16. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
17. Ponnie (VRL-14761) - Toukolan Vaapukka VH19-018-0277
18. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
21. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
22. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
23. Ponnie (VRL-14761) - Vaalaman Helmiira
24. Aleksi (VRL-10836) - Mapelpath’s Triangle VH18-031-0142
25. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
26. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186
27. birdie (VRL-14733) - Cleopatra
28. reibili (VRL-10965) - Pirsketti
29. reibili (VRL-10965) - Hupimeininki
30. birdie (VRL-14733) - Pronin