KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 20.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 10.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ561-580, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
3. CIC1 (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 07.04.2019 klo 11.04

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 
2. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502 
3. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043 
4. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni 
5. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 
6. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
7. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen
8. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
9. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
10. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
11. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
12. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520
13. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
14. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
15. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
17. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
18. birdie (VRL-14733) - Krokus
19. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
20. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Vadelmavohveli
21. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
22. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
24. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
25. Mirkku (VRL-13753) - Surutango VH18-018-1051
26. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho
27. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
28. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
29. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
30. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219 

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651 
2. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 
3. Jannica (VRL-04799) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022 
4. Mirkku (VRL-13753) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 
5. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332 
6. Jannica (VRL-04799) - Valokylän Havina VH19-018-0249
7. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
8. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
9. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
10. birdie (VRL-14733) - Darktober
11. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
12. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
13. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
16. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
17. Mirkku (VRL-13753) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
18. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
19. birdie (VRL-14733) - Alsatian
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590
21. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092
22. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
23. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
24. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi
25. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
26. reibili (VRL-10965) - Herttilän Huurtunut
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
28. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
29. birdie (VRL-14733) - Destroyer
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504 

Luokka 3, CIC1 (30 osallistujaa)
1. Mirkku (VRL-13753) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740 
2. Aleksi (VRL-10836) - Mapelpath’s Triangle VH18-031-0142 
3. dookie (VRL-04373) - Merkitön Meurik VH18-018-1218 
4. dookie (VRL-04373) - Tukkajumala Tuonelasta VH18-018-1441 
5. Mirkku (VRL-13753) - Vegas Showgirl VH18-031-0369 
6. Ponnie (VRL-14761) - Toukolan Vaapukka VH19-018-0277
7. reibili (VRL-10965) - Hupimeininki
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Evinja VH18-018-0978
9. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
10. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
11. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
12. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Vaniljakahvi VH18-031-0144
13. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
14. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
15. Aleksi (VRL-10836) - Symphonic Melody VH17-031-0076
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
17. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
18. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
19. birdie (VRL-14733) - Pronin
20. reibili (VRL-10965) - Pirsketti
21. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186
22. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
23. Ponnie (VRL-14761) - Vaalaman Helmiira
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
25. birdie (VRL-14733) - Cleopatra
26. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159
27. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
28. birdie (VRL-14733) - Gramarye Fern VH18-141-0010
29. Minni (VRL-10337) - Alysha
30. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195