KERJ Kenttäratsastuskilpailut


Kilpailupäivä: 19.04.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 10.04.2019
Järjestyspaikka: Riimuvaara (RIIM2086)
Vastuuhenkilö: Jenny VRL-12948

Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.
Max. 30 osallistujaa/luokka.
3 hevosta/ratsastaja/luokka.
Yksi hevonen max. yhteen luokkaan ja vain kerran.

Osallistumisohjeet

Sähköpostitse osoitteeseen jvirtuaalinen@gmail.com otsikolla KERJ561-580, alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 tulokset!
3. CIC1 (avoin kaikille) 30/30 tulokset!

Kutsu päivitetty 07.04.2019 klo 11.04

Osallistujat & tulokset

Luokka 1, Helppo (30 osallistujaa)
1. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni 
2. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305 
3. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 
4. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho 
5. dookie (VRL-04373) - Harmaapihta VH18-018-1520 
6. dookie (VRL-04373) - Viimapää VH18-018-1219
7. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
8. Jannica (VRL-04799) - Gancanagh VH15-025-0004
9. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
10. birdie (VRL-14733) - Krokus
11. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
12. Jenny (VRL-12948) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
13. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155
14. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
15. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
16. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
17. Mirkku (VRL-13753) - Surutango VH18-018-1051
18. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
20. dookie (VRL-04373) - Virnama VH18-018-1502
21. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Vadelmavohveli
22. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
23. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
24. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
25. Jannica (VRL-04799) - Turmeltajan Viserrys VH18-018-1572
26. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu
27. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen
28. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
29. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043
30. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160

Luokka 2, Helppo (30 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 
2. Crimis (VRL-10480) - Hankihaudat VH18-018-0651 
3. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 
4. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 
5. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590
7. birdie (VRL-14733) - Destroyer
8. Jannica (VRL-04799) - Valokylän Havina VH19-018-0249
9. Mirkku (VRL-13753) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
10. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
11. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
12. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
14. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
15. Jannica (VRL-04799) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504
18. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
19. Mirkku (VRL-13753) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
20. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
21. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
22. birdie (VRL-14733) - Alsatian
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154
24. Mirkku (VRL-13753) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
25. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Jäälilja VH18-018-1718
26. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
27. reibili (VRL-10965) - Herttilän Huurtunut
28. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092
29. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
30. birdie (VRL-14733) - Darktober 

Luokka 3, CIC1 (30 osallistujaa)
1. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155 
2. Mirkku (VRL-13753) - Vegas Showgirl VH18-031-0369 
3. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Vaniljakahvi VH18-031-0144 
4. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
5. Ponnie (VRL-14761) - Vaalaman Helmiira 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
7. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
8. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka
9. sonya (VRL-09386) - Totuudenkielijä
10. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159
11. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
12. Minni (VRL-10337) - Alysha
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
15. reibili (VRL-10965) - Hupimeininki
16. Mirkku (VRL-13753) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740
17. birdie (VRL-14733) - Cleopatra
18. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
19. Aleksi (VRL-10836) - Symphonic Melody VH17-031-0076
20. dookie (VRL-04373) - Merkitön Meurik VH18-018-1218
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Evinja VH18-018-0978
22. sonya (VRL-09386) - Pimeydenkehto
23. Ponnie (VRL-14761) - Toukolan Vaapukka VH19-018-0277
24. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
25. birdie (VRL-14733) - Gramarye Fern VH18-141-0010
26. dookie (VRL-04373) - Tukkajumala Tuonelasta VH18-018-1441
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
28. Aleksi (VRL-10836) - Mapelpath’s Triangle VH18-031-0142
29. reibili (VRL-10965) - Pirsketti
30. birdie (VRL-14733) - Pronin